הוזמנת לחתונה של חברה טובה? את אמא והבת שלך מתחתנת ואת רוצה להגיע עם שמלת ערב מעוצבת ויפה? מתלבטת איזו שמלה לבחור? נשמח לשתף אותך בטיפים מעולים, שיעזרו להקל על הבחירה ולמצוא את השמלה שהכי מחמיאה ומתאימה לאירוע. 

כן, אנחנו מודעים לעובדה שיש מבחר עצום של שמלות ערב. בגלל המבחר, תהליך חיפוש השמלה הופך לעיתים קרובות למייגע ואנחנו רואים אותו כמשימה בלתי אפשרית. אם תבחרי לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים, תוכלי לקצר משמעותית את תהליך הבחירה. מהם הפרמטרים? המשיכי בקריאה…

הפרמטר הראשון – התייחסות לתקציב

רצוי להגדיר מראש את התקציב שרוצים להקדיש לטובת רכישת השמלה. כשמדובר על שמלות ערב, טווח המחירים הוא רחב. יש שמלות ערב פשוטות שמחירן זול ויש שמלות יוקרתיות שמחירן יקר. אם את רוכשת שמלה, עליך לשאול את עצמך האם אותה שמלה תוכל לשמש אותך גם לאירועים נוספים. אם כן, אז גם אם מחיר השמלה יקר, ההשקעה היא כדאית ומשתלמת. אם הצלחת להגדיר תקציב, כעת אפשר להתחיל בחיפוש השמלה המתאימה.

הפרמטר השני – להתייחס לסגנון הלבוש היומיומי

כאשר מתחילים בחיפוש של שמלת ערב, יש גם לקחת בחשבון את סגנון הלבוש היומיומי. הכוונה היא שהאם ביומיום, את לובשת בגדים צנועים, בגדים שמושכים תשומת לב, בגדים צבעוניים וכו’. השמלה שתיבחר צריכה להיות מתאימה לטעם והסגנון האישי של מי שלובשת אותה. אין טעם לרכוש שמלה שלא תואמת את הסגנון.

הפרמטר השלישי – לא ללכת לבד. לקחת חברה או בת משפחה קרובה

חברה טובה או בת משפחה, יוכלו לתת דעה נוספת על השמלה. דעה שהינה אמיתית. אגב, ניתן גם להתייעץ ולהתלבט וכך לנסות דוגמאות וגזרות שונות של שמלות, עד למציאת השמלה המושלמת והמחמיאה ביותר. אם נוצר מצב בו לא ניתן לקבל ליווי של חברה או בת משפחה, אז אפשר לצלם באמצעות הטלפון הסלולרי את הדגמים השונים של השמלות ובהתאם לכך לקבל חוות דעת לפני קבלת ההחלטה על רכישה של השמלה.

הפרמטר הרביע – לא להתפשר על איכות ונוחות

יש לבחור שמלה שנתפרה מבדים איכותיים, בדים שלא נפרמים או נהרסים ונמתחים בכביסה. בד איכותי ישמור על מראה הבגד, גם אם ילבשו אותו שוב ושוב. מעבר לכך, חשוב מאוד לוודא שהשמלה תהיה נוחה. כזאת שאפשר לרקוד איתה ולהיות איתה למשך כמה שעות וכל זאת מבלי להתפשר על חוסר נוחות.

הפרמטר הרביעי – להתאים לשמלה תכשיטים

חשוב מאוד להתאים את התכשיטים לגוון של השמלה. אם השמלה היא עם גוון כהה, אז ההמלצה היא לענוד תכשיטים בהירים. התכשיטים האלה יבלטו וישדרגו את ההופעה וזאת תודות לצבע הכהה של השמלה. אם לשמלה יש מחשוף עמוק, אפשר להתאים תכשיטים כמו, שרשרת קצרה או קולר. כמו כן, התכשיטים צריכים גם להתאים למבנה הפנים. אם הפנים בעלות מבנה עגלגל, אז  ההמלצה היא לבחור בעגילים מוארכים ושרשראות עדינות, אם מבנה הפנים הוא ארוך, אז אפשר לבחור בעגילי טבעת רחבים ושרשראות שיש להן נפח. לרכישת תכשיטים מעוצבים, בקרי באתר מאור תכשיטים.