שמלה שחורה היא פריט בסיסי בכל מלתחה נשית. אפשר ללבוש אותה בכל מיני הזדמנויות ואם מוסיפים לה אקססוריז, יש המון אפשרויות לבחור בהן. בכתבה הבאה, נציג את התכשיטים המתאימים ביותר לשמלות שחורות.

הכתבה בשיתוף עם Gems Online – פלטפורמת מכירה חדשנית בעולם התכשיטים והיהלומים בישראל.

כמה מילים על בחירת הצבע הנכון של התכשיטים

הכל הולך עם שמלה שחורה. גם תכשיטים צבעוניים. את הצבע השחור, אפשר להשלים עם כל מיני פריטים, צורות וצבעים שונים וכל זאת על מנת לצור לוק מושלם. מה שכן, רצוי לעקוב אחרי כמה כללים וזאת על מנת להשיג תוצאה סופית שהיא לא פחות ממושלמת. לדוגמה, אם מעוניינים במראה מתוחכם, ההמלצה היא לבחור בתכשיטי זהב או כסף.

כמו כן, אם האישיות שלכן היא נועזת וגם מודרנית, נמליץ לבחור תכשיטים בגוונים צהובים, ירוקים ואפילו כתומים. אין ספק שהטריקים או הכללים הללו, יעזרו לא רק להתבלט אלא גם להשיג המון מחמאות.

כמה מילים על התאמת השרשרת לצורת המחשוף

חשוב לשים לב לצורה ולאורך של השרשרת וכמובן לסוג המחשוף. אם מדובר על מחשוף צווארון גולף, ההמלצה היא לענוד שרשראות ארוכות, דקות ועדינות. במידה ומדובר על מחשוף צווארון עגול, השרשראות שיתאימו הן שרשראות קצרות בגזרה מעוגלת לרוחב. כמו כן, אם מדובר על צווארון חולצה, שרשרת שתתאים היא שרשרת בסגנון קולר.

התאמת התכשיטים לאירוע

חשוב מאוד לבצע התאמה בין השמלה השחורה לאקססוריז ויותר מזה חשוב שהבחירה תהיה נכונה לאירוע ומה הכוונה? אם מדובר על שמלה שחורה שלובשים ביום, אז על מנת לצור מראה קז’ואל, אפשר להוסיף תכשיטים צבעוניים. אם מדובר על שמלה שחורה שלובשים לאירוע רשמי, אז מומלץ לבחור בתכשיטים שמשדרים יוקרה וגם איכות כמו תכשיטים שמשולבים בהם פנינים או יהלומים.

איך שומרים על התכשיטים?

במידה ותקפידו על הכללים הבאים, תוכלו להאריך את אורך החיים של התכשיטים שלכם.
להלן הכללים:

-במידה ויש לכם תכשיטי כסף, אחסנו אותם בקופסה סגורה.

-התבשמו לפני שאתם עונדים את התכשיטים. בושם עשוי לפגוע בתכשיטים שיש בהן אבני חן מיוחדות.

-אל תיכנסו עם תכשיטים לבריכה, לים או לג’קוזי. חומרים כמו כלור וגופרית, עשויים לפגוע בתכשיט.

-הסירו תכשיטים לפני השינה. במידה ולא תעשו זאת, הם עשויים להתעקם או להישבר.

-הורידו תכשיטים לפני שאתם מתקלחים. כך תוכלו לשמור על הברק שלהם לאורך זמן.
הדבר נכון במיוחד עבור תכשיטים עם ציפוי זהב.

-מדי פעם, נקו את התכשיטים עם מטלית רכה.

איפה רוכשים תכשיטים?

כיום, אפשר לרכוש תכשיטים בחנויות התכשיטים וגם בחנויות אינטרנטיות. חשוב לוודא שיש המלצות על החנות, שיש לה דירוג ומוניטין טוב ושהיא מוכרת בתחום. כמו כן, יש לבדוק מאיזה חומר מיוצרים התכשיטים והאם יש אחריות עליהם.