יש בהחלט רגעים משובבי לב ובין היתר אחד מהם היה לראות את אימא עוטה על עצמה את כיסוי הראש וקורנת מאושר. רוצות לדעת מה השתנה מאז ועד היום? אז אם בעבר ייצג הכיסוי צניעות ונראות עדינה שהרי היום בעידן החדש מוצגות כמה וכמה אפשרויות שהן חלק בלתי נפרד מצניעות חובקת סטיליינג מושלם. לא מבינות במה מדובר? רוצות לדעת איך אפשר לשלב או לשדרג את הצניעות שלכן במשהו שהוא הרבה מעבר? במאמר שלפניכן נסייע לכן לרכוש את המטפחת שעושה את ההבדל.

כשהמטפחת הופכת לאביזר אופנה

המטפחת שפעם שימשה למטרת צניעות כיום חוברת אל הנראות המושלמת שהולידה גם את אותן מטפחות ראש מעוצבות שיודעות להשתלב עם כל בגד ועם כל אופנה. הנה לפניכן יתרון משמעותי של כיסוי שלא מפריע, נוח על הראש ובעיקר ממשיך לשרת כל אישה בפועל ואינו פוסח על הנראות המושלמת. בחירת מטפחותמעוצבות איננה חייבת להיות משימה מורכבת יתר על המידה, להיפך כל מה שאתם צריכים זה לדעת מה אתן לובשות על הבוקר ואיך זה מתחבר לשאר היום והעונה. שואלות מה קודם למה? המטפחת או השמלה החדשה? יש בהחלט נשים שתספרנה לכם על רכישת מטפחותראש עוד לפני שהן בחרו את השמלה ולהיפך.

איך בוחרים מטפחת ראש מעוצבת?   

אם אתן מחפשות מטפחות ראש מעוצבות ויש לכן גוון עור בהיר אולי כדאי לכן לבחור צבעים בגוון חם כאמור צבעים כמו חום, צהוב, ירוק, כתמתם ואפילו צהבהב. לעומת זאת אם גוון העור שלכם כהה יותר או נוטה לצבעי העור הישראליים שהם צהבהבים בחירת הצבעים הקרים (ניגודים) יעשו את העבודה בצורה המושלמת ביותר וכאן הכחולים, הירוקים, התכלת והסגול יספקו מענה מושלם. גם גוונים לבנים, אוף וויט יתאימו למשימת העיצוב. בחירת מטפחות מעוצבות לפנים מלאות ועגולות יידרשו מכם לוותר על הנפח ולבחור את הפן העיצובי שמדבר יותר על הגובה, זה חשוב היות ואם הפנים שלכן עגולות זה ייתן מראה מוארך יותר ויבטל ולו במעט את הנראות העגלגלה בפנים.  

התאמת מטפחת למצח רחב סנטר קטן או פנים מרובעות?

אם יש לכן פנים בצורת לב ראוי שלא לנפח את החלק הקדמי של הראש וזאת בכדי שהמצח לא ייראה מוגדל מדי. שואלות מה כדאי לעשות? בשלב הזה חשוב מאוד לבטל את הנפח ולשמור אותו לאזור האחורי שהוא אזור הקוקו ובו זמנית לבחור מטפחת לא סימטרית שיכולה לשלב קישוט נוסף למשל באזור האוזן. התאמת מטפחת לפנים מרובעות תדרוש מכם להשיג את הבד הנשפך, כאמור במצב הזה חשוב ללכת עם מטפחת לא קשורה אלא עם שובל ארוך.

בסיכום דבר זו יכולה להיות מטפחת עם קצוות ארוכים, קצוות משוחררים, קצוות קשורים וכד’, החשוב ביותר הוא להתאים את המטפחת הן לצורת הפנים אבל בו זמנית גם לאישיות שלכן.