בשנים האחרונות אנו רואים שינוי במושג החתונה והנישואים, וכעת נישואים אינם פונים רק לזוגות סטרייטים. כיום גם זוגות חד מיניים יכולים להתחתן בחתונה, לא פחות יפה. אז בין אם הכרתן בפאב, אירוע של הקהילה או אתר היכרויות ללסביות, עכשיו כשמגיע הרגע החשוב והגדול בחייכן, חשוב לתכנן הרבה דברים מראש, ובראש ובראשונה כיצד תתלבשו בחתונה שלכן.

מצאו שמלה שתחמיא לכן

העולם מלא במגוון של סגנונות לשמלות כלה, אך לא כולן מתאימות לאופי והאישיות שלך. לפני שאתן הולכת לחפש ברשת את כל הסגנונות הקיימים קודם כל תחשבו איזו סוג של שמלה אתן רוצות. האם את רוצה שהיא תהיה חושפנית, או צנועה? האם את רוצה שהיא תגיע עד הרצפה או עד הברך? נוצצת או מינימליסטית? כל אלה היבטים מאוד חשובים בבחירת שמלת כלה מושלמת. 

אחרי שכל אחת מצאה את הסגנון שלה, עכשיו אתן צריכות למצוא מעצב/ת שיהפכו את הדמיון למציאות. לכולם ידוע שקניית שמלת כלה היא לא דבר זול במיוחד כאשר מחשבים אותה יחד עם הוצאות החתונה האחרות, והיא יכולה לנוע בין 4000 עד 14000 שקלים. אם שתיכן רוצות ללבוש שמלת כלה, המחיר עלול להיות גבוה מאוד. אז דבר ראשון, לא צריך להיבהל, יש הרבה שמלות יפות במגוון מחירים. כך, שגם אם לא מצאתן משהו שאחת מכן אוהבת, ותואם לתקציב,  יש הרבה דגים אחרים בים, והרבה מעצבים שיכולים לעצב לך שמלת כלה אפילו יותר טוב ממה שחשבתן.

תבחרי עם מי את באה

בחרת סגנון, בחרת מעצב/ת שאהבת, עכשיו נשארו מדידות. אין ספק שאירוע מדידת שמלת כלה הוא מרגש מאוד וכמובן שברגע המרגש הזה תרצי את המשפחה הקרובה לידך כמו בת זוגתך או קרובי משפחה, אבל לפני זה חשוב מאוד להבין שהבחירה בשמלת הכלה צריכה להיות רק שלך! חשוב לזכור שלכל אדם יש דעה שונה, ולעיתים אפילו האנשים הכי קרובים אליך יביעו דעה שונה ממך. אם זה אכן מה שקורה בזמן מדידת השמלה, אל תתני להן לבאס אותך, ותהיי שלמה עם עצמך, ותמצאי את השמלה שאת רוצה להתחתן בה. בסופו של דבר, את זו שצריכה להחליט איך תראי ביום המושלם שלך.

אם את לא סומכת על הדעה של המשפחה שלך, תבואי למדידת השמלה עם חברה קרובה שאת יודעת שהטעם שלה דומה לשלך. כך היא תפרגן לך הרבה יותר, אם יהיו לה הערות הן יהיו בונות, ולך יהיה יותר כיף לבחור את השמלה. 

לסיכום, מציאת שמלת חתונה היא לא אירוע פשוט, אך אם תדמייני את הסגנון הרצוי ובמחיר סביר ותחפשי עם בת הזוג או חברה קרובה עם טעם דומה, ההר לא יראה כזה גבוה ותבואי לאירוע המרגש בחייך נוצצת וזוהרת.