אתם מאורסים ורוצים כבר להתחתן? קבלו מאיתנו מדריך לתכנון חתונה בלתי נשכחת ב-6 חודשים. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

התקציב

תכנון חתונה נעשה עם התקציב שעומד לרשותכם. זה הזמן להכין רשימה של דברים שלא תרצו לוותר עליהם והם יהיו בגדר חובה בחתונה שלכם. כמו כן, בדקו האם רק אתם תשלמו על האירוע או שגם תקבלו עזרה כספית מההורים.

רשימת המוזמנים

על מנת שתוכלו לסגור מקום לאירוע ובכלל על מנת שתוכלו לחלק את התקציב שעומד לרשותכם בצורה נכונה, עליכם לדעת את מספר המשתתפים שצפוי להיות בחתונה שלכם. זה הזמן לערוך רשימות של האורחים. קחו בחשבון, שככל שיהיו לכם יותר אורחים, כך גם תצטרכו לסגור מקום לאירוע שיהיה גדול יותר.

מפיק אירועים

כאשר מדובר על תכנון חתונה, מדובר על תהליך שכולל בתוכו התייחסות לכל מיני פרטים, קטנים וגם גדולים (לדוגמה, בחירת dj, בחירת אטרקציות לאירוע, סידורי השולחנות ועוד). מומלץ שתשקלו להיעזר בשירותיו של איש מקצוע כמו מפיק אירועים. הוא יסייע לכם בכל מה שצריך וקשור לאירוע.

בחירה של מקום לאירוע

נכון, זה ידוע שרוב המקומות מוזמנים חודשים רבים מראש, מה שכן אל תתייאשו ואם יש מקום שתרצו מאוד להתחתן בו, נסו לגלות גמישות ומה הכוונה? תשקלו גם אופציות כמו חתונה ביום שישי או חתונה באמצע השבוע. כמו כן, אל תפסלו מקומות כמו מסעדות, חצר של המשפחה וכו’.

ספקים

ממש כמו בחירת מקום לאירוע, יש לשריין את הספקים מבעוד מועד. אם קיבלתם המלצות על ספקים, זה מעולה ויכול להקל עליכם. אם לא, נסו לחפש ספקים מומלצים ולקרוא עליהם חוות דעת בקבוצות פייסבוק, בכרטיסי העסק המופיעים בגוגל וכמובן באתרי האינטרנט שלהם.

שמלת הכלה

מדובר על אחד הדברים המשמעותיים ביותר באירוע כמו חתונה. במידה ומעוניינים בשמלה שתיתפר במיוחד ובהתאמה אישית, מומלץ לעשות את ההזמנה כמה חודשים לפני התאריך בו מתקיים האירוע. אגב, אם מעוניין בשמלה מוכנה עם כמה התאמות, העניין הופך להרבה יותר קל ונוח. כיום, יש המון שמלות יפיפיות שיכולות לענות על הדרישה. כמו כן, לא חייב לרכוש את השמלה, אפשר גם להשכיר אותה.

חליפת החתן

יש מגוון חליפות מעוצבות. מומלץ מאוד לשכור חליפה ולא לרכוש אחת, כי מדובר על חליפה שסביר להניח שהחתן ילבש פעם אחת בלבד (ביום החתונה). יש כל מיני טרנדים בתחום החליפות. אפשר להגיע לכל מיני חנויות המוכרות אותן, להתרשם ולבצע מדידות. החליפה צריכה להיות נוחה ומחמיאה לגזרה.

כמה מילים לסיכום…

תכנון חתונה זה אכן פרויקט גדול ומשמעותי. מה שכן, כדאי מאוד גם להנות מהדרך. אז קחו נשימה עמוקה, סדרו את הדברים לפי סדר החשיבות וכמובן הזמנים וגשו למשימה. שיהיה בהצלחה!