בגדי מעצבים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאד בקרב נשים וגברים כאחד ולא בכדי. מדובר בשיק ייחודי של המעצב, כלומר אין מדובר בבגדים שקונים ברשתות הגדולות ויהיו אלה בגדים שאפשר להיתקל בהם אצל הרבה מאד אנשים. מי שפונה אל מעצב או מעצבת עושה את זה כי היא רוצה לקבל יחס אישי, למצוא את הבגדים שמתאימים לה בדיוק, היא רוצה חוות דעת מקצועית מצד המעצב או מי מטעמו והכי חשוב – היא רוצה שיהיו לה בגדים שאין לאחרות. נשים שבוחרות בבגדי מעצבים יודעות היטב על המעצבים המוכרים יותר או פחות בארץ והן כבר מכירות מספיק כדי לדעת לאילו בגדים הן מתחברות יותר או פחות. סצנת בגדי המעצבים נחשבת לתוססת ומעניינת מאד כיום.

למה לבחור בסטודיו של מעצבים?

חוויית ההתרשמות או הקנייה של בגדים ממעצב או מעצבת שונה לגמרי מהחוויה של הגעה לחנות בגדים, מדידה וקנייה. אצל חלק מהמעצבים צריך לתאם מראש את הביקור, מה שמבטיח יחס אישי ותשומת לב מושלמת לכל אישה ואישה. כיום נפוץ מאד להעניק מתנה לאישה – שובר למדידה וקנייה אצל מעצב וכך לספק לה את החוויה האישית הייחודית הזאת. יש נשים שלא מרגישות בנוח להגיע לחנויות ולהיות מוקפות בנשים אחרות ולכן פגישה אישית בסטודיו עם מעצב או מעצבת היא בדיוק מה שמתאים להן ובזכותו הן יכולות לקנות לעצמן בגדים ולחדש את המלתחה שלהן. כאשר ניתנת להן תשומת הלב האישית הזאת הן יכולות להרגיש בנוח לדבר על הגוף שלהן, לבחור בגדים בצורה חופשית, למדוד כמה שהן רק רוצות ובסופו של דבר לצאת מהסטודיו מרוצות עם בגדים חדשים, איכותיים וכאלה שמתאימים להן בדיוק

היתרונות של סטודיו על פני חנות בגדים

אין ספק שלסטודיו יש בגדי מעצבים יש אינספור יתרונות על פני חנויות. מעבר ליחס האישי ותיאום הפגישה מראש אפשר להתרשם בסטודיו מבגדים ייחודיים, בעלי קו מסוים שלא מוצאים במקומות אחרים ולא בכדי כאשר אישה מוצאת את הסטודיו המתאים לה היא תמשיך לקנות בו בגדים גם בחילופי העונות. כאשר לאישה יש את הטעם הייחודי שלה – היא תמצא בגדים שתואמים לטעם הזה רק בסטודיו מקצועי ופחות בחנויות הרגילות שצריכות לענות על ביקושים של הציבור הרחב. אין ספק ששובר או פגישה בסטודיו מעצבים הם מתנה מצוינת עבור אישה שממילא רוצה לחדש את מלתחת הבגדים שלה וללא ספק היא תעריך את המתנה הזאת הרבה יותר מאשר כל מתנה אחרת שתיבחר עבורה אחרי השקעת הרבה פחות מחשבה. מה שיבוא בעקבות הפגישה בסטודיו אלה מחמאות על המראה שלה, על אופן הלבוש ועל ההתאמה המלאה לגוף שלה וכמובן גם לאישיות הייחודית שלה.