בחירת שמלת כלה היא אחת ההחלטות החשובות שתקבל כלה לקראת היום הגדול שלה. השמלה היא סמל לאישיות, סגנונה והאינדיבידואליות של הכלה, לכן יש לבחור אותה בקפידה רבה ותשומת לב לפרטים הקטנים. עם זאת, גם לבוש החתן חשוב לא פחות, מכיוון שהוא משלים את שמלת הכלה ויוצר מראה מגובש לבני הזוג. במאמר זה, נדון כיצד לבחור את שמלת הכלה ואת לבוש החתן המושלם ליום המיוחד שלך.


  • בחירת שמלת הכלה המושלמת

 

בבחירת שמלת כלה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים, כולל הסגנון, הבד, הצבע והתקציב. הנה כמה טיפים שיעזרו לך למצוא את השמלה המושלמת:

 

מבנה גוף: בחרי שמלה שמחמיאה למבנה הגוף שלך ומדגישה את התכונות הטובות ביותר שלך. לדוגמה, אם יש לך גזרה בצורת אגס, בחרי בשמלה עם צללית בגזרת A המתקרבת למותניים ומתרחבת בירכיים.

 

מיקום החתונה: קחו בחשבון את מקום החתונה שלכם בבחירת השמלה לכלה. אם את מתחתנת על חוף הים, בחרי בשמלה קלילה וזורמת שלא תכביד עלייך. אם את מתחתנת באולם אירועים, בחרי בשמלה רשמית יותר עם רכבת ארוכה מאחורה.

 

נוחות: למרות שאת רוצה להיראות מדהימה ביום החתונה שלך, את גם רוצה להרגיש בנוח. הקפידי לבחור שמלה נוחה ללבישה למספר שעות ושלא תגביל את התנועה שלך במיוחד לא בריקודים.

 

תקציב: מחיר שמלות כלה יכול לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים. הגדירי תקציב ועמדי בו, אבל כמובן שאל תתפשרי על איכות השמלה.

 

מגוון סגנונות: אל תפחדי לנסות סגנונות שונים של שמלות כלה. את עשויה להיות מופתעת ממה שנראה לך הכי טוב. הביאי איתך חבר או בן משפחה אמינים כדי לתת לך חוות דעת כנה.


  • בחירת לבוש החתן

 

הלבוש של החתן חשוב לא פחות מהשמלה של הכלה, והוא צריך להשלים את המראה של הכלה. הנה כמה טיפים לבחירת הלבוש המושלם של החתן:

 

מיקום החתונה: בחר לבוש שמתאים למיקום של החתונה. למשל, אם אתם עורכים חתונת חוף, בחרו חליפה קלילה בצבע בהיר. אם אתם עורכים חתונה באולם מפואר, בחרו בטוקסידו קלאסי.

 

בחרו צבעים משלימים: הלבוש של החתן צריך להשלים את שמלת הכלה. אם הכלה לובשת שמלה לבנה, על החתן ללבוש חליפה שחורה או נייבי. אם הכלה לובשת שמלה צבעונית, על החתן ללבוש חליפה בצבע משלים לה שיראה טוב.

 

אל תשכח נוחות: בדיוק כמו הכלה, גם החתן צריך להרגיש בנוח ביום חתונתו. בחרו לבוש נוח ללבישה למשך מספר שעות ושכמובן לא יגביל את התנועה.

 

התאמה מושלמת: חליפות החתן צריכות להתאים בצורה מושלמת. קח את הזמן כדי להתאים את החליפה בשביל להבטיח התאמה מושלמת.

 

בחר בדים איכותיים: השקיעו בבדים איכותיים לחליפת החתן. זה יבטיח שזה ייראה נהדר ויחזיק מעמד לאורך המון זמן.