בחתונה שלך, את רוצה להיראות הכי יפה. אם תשלבי את התכשיטים הנכונים עם שמלת הכלה המושלמת, המראה שלך ישודרג משמעותית. אז איך עושים את השילוב וההתאמה בהצלחה? ריכזנו עוברך מספר טיפים שיעזרו להשלים את המראה.

להימנע מעומס של תכשיטים

הרי זה ידוע שתכשיטים יכולים להוסיף יופי לכל בגד ופרט לבגד מרשים כמו שמלת כלה. מה שכן, צריך לדעת כיצד לשלב את התכשיטים, כך שלא יצרו מראה עמוס אלא מראה עדין, נקי ואלגנטי. יש כלות שאוהבות להוסיף המון תכשיטים על מנת לשדרג את שמלת הכלה שלהן, מה שכן לפי המשפט “כל המוסיף גורע”, יכול להיות שיותר דווקא לא ישיג את האפקט הרצוי. הטיפ הראשון שלנו הוא לשמור על איפוק. כלומר זה לא בהכרח נכון לשלב המון תכשיטים עם שמלת הכלה. במקרים רבים, זה רק עשוי להשיג אפקט הפוך ושלילי (ממנו אנחנו רוצים להימנע).

תכשיטים לחיזוק מראה שמלת הכלה

כאשר משלבים תכשיטים עם שמלת כלה, יש לכך סיבה. הסיבה נובעת מהעובדה שהתכשיטים יכולים לטשטש אזורים מסוימים בשמלה. תכשיטים כאלה יכולים להיות, צמידים לאישה, שרשראות, עגילים יוקרתיים וכו’. לדוגמה, אפשר לענוד שרשרת יהלומים גדולה ובכך לשדרג שמלה עם מחשוף נמוך. הטיפ שלנו: יש לענוד תכשיטים רק שמרגישים שחסר משהו לשמלת הכלה ואז התכשיטים יכולים באמת לשדרג אותה משמעותית.

תכשיטים וצבע של שמלת כלה

חשוב מאוד לבחור תכשיטים שיתאימו לצבע של שמלת הכלה. מה הכוונה? נניח והשמלה הנבחרת היא בצבע לבן, אז העדיפות היא לבחור תכשיטים כסופים או כאלה שבצבע פלטינום. יחד עם זאת, אם השמלה הנבחרת היא בגוונים כהים של הצבע הלבן, אז ההמלצה היא לבחור תכשיטים בצבע זהב.

להימנע מתכשיטים זולים

כמו ששמלת הכלה היא לא זולה, כך אין צורך לענוד תכשיטים זולים או חיקויים. ביום החתונה, הדגש הוא על מראה יוקרתי. על כן, יש לבחור בתכשיטים איכותיים. אין צורך להוציא אלפי שקלים על תכשיטים, אבל כן לבחור בתכשיטים איכותיים.

להקדיש זמן לבחירת התכשיטים

אי אפשר להתעלם מהעובדה שתכשיטים תורמים משמעותית לבניית מראה הכלה. לכן, יש לבחור אותם בקפידה. אגב, גם אם הדבר מצריך זמן, יש לפנות את הזמן המתאים. יכול להיות שיהיו המון התלבטויות לגבי התכשיטים. מה שכן, בסופו של דבר, לאחר ההתלבטויות המרובות, הבחירה תעשה בצורה הטובה ביותר.

תכשיטים וסגנון אישי

חשוב מאוד שלא לוותר על הסגנון האישי. הכוונה היא שאין להסתכן ולהרגיש לא בנוח עם התכשיטים שנבחרו, רק כי הם מיועדים לאירוע הגדול. יש לבחור תכשיטים מוכרים ואהובים. כך גם נשמר הסגנון האישי וכך גם מרגישים בנוח.

שורה תחתונה

נסי ליישם את הטיפים שהוזכרו לעיל וכך תזכי לבצע התאמה נכונה ומדויקת של התכשיטים לשמלת הכלה שלך. שיהיה בהצלחה!