אם יצא לך בזמן האחרון להרגיש שארון מלא בבגדים אבל אין לה מה ללבוש, הקשיבי לעצה של סטייליסטית מנוסה. בעזרת כמה פריטים שאת חייבת שיהיו בארון הבגדים שלך, תוכלו ליצור אין סוף שילובים מעניינים ותמיד, יהיה לה מה ללבוש, בכל מצב, בכל מצב רוח, בכל עונה, כל השנה.

תמיד החזיקי בארון כמה פריטים על זמניים

חולצות עם הדפסים מאוד מיוחדים יכולות להיות מאוד אופנתיות. לפעמים, כיף לבחור הדפסים מאוד מעניינים, אבל יש בעיה אם הולכים על משהו מוגזם. הדפסה על חולצות בצורה מאוד מיוחדת לא תמיד יוצרת פריט על זמני. מומלץ שיהיו לך בארוך לפחות כמה פריטים על זמניים. כלומר כאלה שהם יחסית ניטרליים מבחינה אופנתית. מה שלא יהיה, הם תמיד ייראו עלייך נהדר. חשוב לא פחות, אפשר לשחק איתם עם שילובים שלא יתאפשרו עם פריט אופנתי שיש לו אמירה מאוד חד משמעית.

ג’ינס אחד, שמלה אחת (לפחות)

יש נשים שלא יכולות בלי המון ג’ינסים בארון. יש כאלה שחושבות שג’ינס לא כל כך מתאים להן או שהן לא בגיל המתאים. אבל האמת היא שלכל אחת ישנו ג’ינס מחמיא ומתאים, שתמיד ייראה עליה כמו מיליון דולר. וגם אם את לא ממש בקטע של שמלות, תמיד תהיה ההזדמנות שדווקא יתחשק לך להפגיז עם שמלה יפה. אז ההמלצה היא שתמיד יהיה לך בארון לפחות ג’ינס אחד ולפחות שמלה אחת. ג’ינס סקיני או בגזרה רחבה, שמלה צנועה או שמלת מחשוף, את תחליטי מה מתאים, העיקר שיהיו בארון לשעת הצורך. שמלה שחורה או חצאית קלאסית, אלה פריטים שטובים לכולן.

פריטים מחויטים

יכול להיות שאת חובבת אופנה צעירה ו”זרוקה”. יכול להיות שאת חושבת שמחויט זה לא בשבילך. אף אחת לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על פריט אחד או יותר, בגזרה מחויטת. מכנס מחויט, חולצה מחויטת, הם נדרשים להזדמנויות רשמיות וכאשר את צריכה להיראות ייצוגית. אל תצאי איתם לדייט, אבל לראיון עבודה או לפגישה עם לקוח, בוודאי שכן.

פריטי בייסיק ליום יום

תמיד החזיקי בארון כמה פריטי בייסיק, שאף פעם לא משעמם ללבוש. את יכולה “לזרוק” אותם עלייך אם אין לך זמן להתארגן או אם פשוט לא בא לך להשקיע יותר מדי. וחוץ מזה, הם מתאימים לשילוב עם המון אקססוריז, צמידים מיוחדים, מטפחות מעוצבות, עגילים שיקיים, תק גב יום יומי או תיק מעצבים מדהים.

שורה תחתונה

את כל הפריטים שהוזכרו לעיל, תוכלי למצוא בחנויות של הרשתות הגדולות והמוכרות הנמצאות בקניונים, במרכזי הקניות וכמו כן באתרי אינטרנט. לפני הרכישה, בדקי שהפריטים עשויים מבדים איכותיים ושהמחירים אטרקטיביים. רכשי גם אקססוריז מתאימים וכך תוכלי לצור לוק מעניין ומיוחד וזכרי – הכי חשוב שתרגישי נוח עם הפריטים הנבחרים, כי את הכי יפה כשנוח לך.