תסכימו איתנו שאחרי שנסגר הטוטאל לוק של הכלה, יש לבחור מה ילבש החתן. כאן גם חייב להדגיש ולציין שלא כדאי בכלל לדחות את מציאת הלבוש לחתן עד לרגע האחרון. הרי בסופו של דבר, השאיפה היא שכמו שנבחרו בגדים שמחמיאים לכלה, כך ייבחרו הבגדים המתאימים לחתן.

כיום, יש המון אפשרויות ללבוש של חתן. לא חייב ללכת דווקא על החליפה השחורה והמחויטת. יש הרבה אפשרויות שיכולות להתאים לכל חתן ולסגנון הלבוש שלו.

הלוק הקלאסי

אפשר לבחור חליפה שלמה או חליפה ללא ז’קט. ניתן לבחור חולצה מכופתרת שתשתלב יחד עם המכנס המחויט ואפשר גם לבחור חולצת טי שירט שתהיה מתחת לז’קט. יש כל כך הרבה אופציות ואפשר לשחק עם כל אחת מהן. מעבר לכך, לגבי העניבה, אפשר לבחור להוריד לחלוטין את העניבה או לבחור עניבה דקה. הלוק הקלאסי הוא לוק שיכול להתאים להרבה מאוד גברים. מדובר על לוק שרץ לאורך שנים ועוד ימשיך לרוץ. מבחינת פלטת הצבעים האופיינית ללוק זה מדובר על צבעים יחסית סולידיים שנעים בין שחור, כחול ואפור.

תוספת ללוק

הרעיון הוא להקליל את הלוק של החתן. אנחנו הרי לא רוצים לצור לוק שיהיה כבד. מה שכן, לכל לוק, אפשר להוסיף קצת צבע ועניין. איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות בחירה בצבעים אביביים לחולצות וכמו כן באמצעות כל מיני אקססוריז. לדוגמה, שלייקס ועניבת פרפר. אפשר לשים את שניהם ביחד ואפשר גם לשים כל אחד לחוד. אלו אקססוריז שיוצרים מראה מלא סטייל.

לוק קליל לחתונת צהריים או חתונה קטנה ואינטימית

אם מדובר על חתונה המתקיימת בשעות הצהריים וביום שישי, אפשר לבחור בלוק אלגנטי אבל קליל ונוח. אפשר לבחור בצבעים בהירים כמו, גוונים בהירים של תכלת, שמנת, קאמל וכו’. אם אתם רוצים לצור מראה אלגנטי יותר, אז תוכלו להוסיף וסט לבגדים. כמו כן, אפשר גם ללבוש בגדים עם בדים נופלים. הכוונה היא למכנסי פשתן או חולצת פשתן. רק חשוב לשים לב שהמראה שיוצרים הוא קליל מדי, כי בכל זאת מדובר כאן על חתן השמחה.

בגדים לחתן במידות גדולות

כפי שהוזכר לאורך כל המאמר, כיום יש אינספור אפשרויות ללבוש חתן. אפשר למצוא מגוון של בגדים בהתאם למידות הגוף ולגזרה שהכי מחמיאה לחתן. לדוגמה, אם אתם מחפשים בגדים במידות גדולות, אז תוכלו למצוא אותם בחנות BIGJACK מידות גדולות לגברים וכמו כן תוכלו גם לחפש אותם ברשתות אופנה גדולות ומוכרות. מעבר לכך, מלבד האופציה של קנייה בחנויות בגדים ייעודיות וברשתות אופנה, תוכלו גם לבדוק את האופציה של תפירת בגדים אצל תופר או תופרת.

שורה תחתונה

כמו שהלוק של הכלה הוא חשוב ומשמעותי, כך גם הלוק של החתן. נסו שלא להגיע עד לרגע האחרון עם בחירת הבגדים של החתן וכמו כן של הכלה. כך תוכלו לדעת שבחרתם את הבגדים הכי נכונים ואלו שהכי מתאימים עבורכם ומחמיאים למראה שלכם. שיהיה בהצלחה!