מלתחת הבגדים האישית של כל אחת מאתנו מגוונת ועשירה. היא מכילה סוגים שונים של בגדים, צבעים, גזרות ופריטים משלימים. סוד ההצלחה הוא התאמה. כאשר אישה יודעת להתאים לעצמה את הבגד לפי ממדיה וגזרתה, היא נראית נהדר. בנוסף, יש לנו ערך רב משמעות לעניין התאמת הבגד לעיתוי. אין דומה בגד יומיומי לבגד שיתאים לחג או לאירועים.

לעמוד מול המראה, ולהחליט שזה מושלם

אבל עוד לפני שנדון בנושא ההתאמה לעיתוי, חשוב לנו לזכור שכאשר בוחרים כל בגד שהוא, בין אם זה חלוקים לנשים ובין אם אלו שמלות, חולצות או כל פריט לבוש אחר – אנחנו אלו שצריכות לאהוב את ההופעה שלנו.

הרבה לפני ה – ‘מה יאמרו’… על כן, כבר במדידה של הבגד בחנות הבגדים, נכון לסקור את הלוק מול המראה ולזהות האם אנחנו אוהבות את המראה הזה? האם נוח יהיה לנו ונעים להראות כך?

בגדים שמתאימים ליום יום

בגד ליום יום הוא ממש כזה, יומיומי ומתאים לשימוש שגרתי. בהגדרה זו נתייחס לשני היבטים. הראשון הוא היבט המראה. השני הוא היבט הנוחות. כי כאשר את מתלבשת בסתם יום של חול לפני שאת יוצאת לעבודה, לקניות או לכל מטרה אחרת.

את צריכה להיות בטוחה בשני דברים. שאת מרוצה מהמראה ונעים לך להראות כך, לבושה בבגד אותו בחרת. וכן שנוח לך בו. לא פעם נשים מרגישות כמו חנוטות בתוך בגד. כל תנועה צריכה להיות מחושבת ומדודה. זה לגמרי לא פוזה שמתאימה לנו ליום יום…

הבגד המושלם לאירוע

ואילו, כאשר אנחנו עומדות לרכוש בגד לאירוע הדבר מורכב ורציני יותר. כי הלוק באירוע הינו ערך רב חשיבות. אנחנו צריכות להגדיר איך נרצה להראות ומה יתאים לנו לפי אופי האירוע והאופי האישי שלנו. האם נרצה בגד נוצץ וחגיגי במיוחד? אולי חלוקים לנשים סולידיים יותר? האם חשוב לנו הטרנד והעכשוויות של השמלה, או שמא בגד מעודן וקלאסי הוא זה שיהלום אותנו ויאפשר לנו להראות כמו שאנחנו רוצות להראות באירוע העתידי.

השלמה ואקססוריז

לא משנה מהי הבחירה, הכי חשוב שנאהב אותה. ובנוסף – חשוב כל כך להשלים את ההופעה הזו בפריטים משלימים. אלו פריטים קטנים שאולי לא נראים כמו משהו משמעותי. אבל בפועל הם עושים יופי של תוצאה!