הערב הגדול עומד להגיע ואת ממלאה את תפקידך נאמנה. את יד ימינה של הכלה – מלווה אותה במסעי הקניות; מייעצת בענייני נעליים, תכשיטים ואביזרים משלימים; ממתינה בסבלנות להשלמת המדידות בסלון הכלות ומחווה את דעתך על השמלה המדהימה; מזילה דמעה כשאת רואה באיזו שלמות היא הולמת את הכלה שלך; מארגנת בקפדנות את מסיבת הרווקות ומוודאת שהכול יגיע בזמן – האוכל, השתייה, המופע המרכזי ובמיוחד האורחות. את בודקת בכל שנייה שלא פספסת שום דבר. כמו שצריך.

הערב הגדול קרב ולך נותרה משימה אחת אחרונה אך לא פחות חשובה – השמלה שלך. היא צריכה להיות מושלמת. היא צריכה להתאים לתפקיד החשוב. היא צריכה להיות מדהימה! אז איך תבחרי את שמלת השושבינה המדהימה ואיך היא תסייע לך לעמוד בתפקיד בשלמות? בואי נצא יחד למסע ונבדוק. למסע החיפוש אחר השמלה.

מה היופי שלך?

אז מה מתאים לך? איזו שמלה תהפוך את הערב הזה למושלם? השמלה שלך צריכה להלום אותך בשלמות – את גופך, את מראך ואת יופייך וגם את התפקיד החשוב שלך בערב זה. השושבינה צריכה להשלים את מראה הכלה – לא להאפיל עליה ועל יופיה אלא להשתלב בעדינות עם המראה שלה. שמלת השושבינה תהלום את יופייך, תעוצב בהתאמה לשמלת הכלה ותשלים את הבוהַק הלבן שלה בצבעים רכים שיהלמו גם את צבע עורך וגם את הערב כולו.

ארוכה או קצרה?

היכן מתקיים האירוע – בגן אירועים או באולם? באיזו עונה – בחורף או בקיץ? השמלה שלך תתאים לאופי של האירוע ולעונת השנה. אם מדובר בחתונת חורף חמימה, תתאים לך שמלה ארוכה ועדינה המעוצבת בקווים ישרים שהולמים בשלמות את מראה גופך. שמלת ערב יוקרתית לרוב תהיה עם שרוולים קצרים, אולם רדיד רך, עדין ויפה יעטוף את כתפייך ויחמם אותך היטב. שמלת וינטג’ יפה וארוכה עם שרוולים ארוכים תשווה לך מראה רך ולא תיראה יוצאת דופן בנוף המענג של החתונה החורפית. שמלה קצרה בקו צעיר ורענן תתאים לאירוע אביבי או קיצי על הדשא ותקל עלייך גם בליווי החתן והכלה בצילומים וגם בהתרוצצות בין חדר הכלה ובין האורחים שמבלים בחוץ.

שמלה צמודה או כזאת שנופלת בחן על גופך ומחמיאה לו, שמלה ארוכה קלאסית או קצרה מודרנית, רעננה ושובבה – כל שמלה שתבחרי תסייע לך למלא את תפקידך החשוב, תקל עלייך בהשלמת המשימות האחרונות בערב הגדול ותחמיא לך כפי שרק שמלת שושבינה יכולה לעשות.

שלל צבעים מהטבע

כשאת בוחרת את השמלה המושלמת את בוחרת גם את הצבע המושלם. הצבע המושלם לך! צבע השמלה יחמיא לגוון עורך, לצבע עינייך ולצבע שערך, יהלום את המראה הכללי שלך בערב המיוחד הזה ויחמיא לו. אז מה הצבע שלך? שמלה שחורה קלאסית תעשה את העבודה בשלמות, כמו תמיד ותוכלי להתאים לה כל אביזר שרק תרצי. שמלה בצבעי מים רכים תשלים בחינניות את נופי גן האירועים ותהלום את האירוע בזרימה טבעית. שמלה בצבעי סגול רך או ורוד עדין ישוו לך את הרכות המתאימה לתפקיד וישלימו את הזוהַר הלבן של שמלת הכלה.

כשאת טבעית את הכי יפה

זהו, הערב הגדול הגיע ואת זוהרת בשמלה המדהימה, בחיוך הכובש ובחן שלך. את השושבינה היפה ביותר בערב הזה וזה רק משום שאת טבעית. הלבוש, האביזרים, התסרוקת – כולם משלימים את היופי הטבעי שלך, וכשאת טבעית את הכי יפה. בקרוב אצלך.