יש המון זוגות שמעוניינים בחתונה קטנה. להלן מדריך הכולל שבעה שלבים, שאנחנו מבטיחים לכם שאם תעבדו על פיו, החתונה הקטנה שלכם תהיה מושלמת וכולם יהיו מרוצים.
מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

שלב ראשון – בונים רשימת מוזמנים

הרי זה ידוע שהמאפיין המרכזי של חתונה קטנה הוא מספר המוזמנים המצומצם. תודות למספר הזה, נוצרת אווירה אינטימית וקרובה בין כל המשתתפים באירוע. מומלץ להחליט על מספר מוזמנים כללי ובהתאם לו לבנות את הרשימה. כמו כן, חשוב גם לוודא הגעה של המשתתפים לפני האירוע. אל תשכחו שבחתונה קטנה, מספר המשתתפים הוא מורגש הרבה יותר וזאת בהשוואה לחתונה גדולה מרובת משתתפים.

שלב שני – בוחרים את המקום

מקומות לאירועים קטנים תמצאו בכל הארץ מהדרום ועד הצפון. כמו כן, לא חייב גם לבחור אולם, אפשר בהחלט ללכת גם על קונספט של חתונה בטבע. אם יש מקום שאהבתם, בדקו עליו המלצות.

שלב שלישי – בוחרים את השירותים המתאימים

אם אתם כבר יודעים כמה מוזמנים יש לכם וגם בחרתם מקום, כעת תוכלו לעבור לתכנון פרטים ספציפיים באירוע. עליכם לבחור בנותני השירותים. לדוגמה, תקליטן, צלם אירועים וכו’.

שלב רביעי – בוחרים בגדים לאירוע

כאשר מדובר על חתונה, מומלץ לרכוש או להשכיר שמלה לכלה וחליפה לחתן. המבחר הוא גדול וטווח המחירים הוא רחב. שמלות וחליפות מגיעים במגוון של צבעים וגזרות. בדקו שהגזרה מתאימה ומחמיאה למבנה הגוף. כמובן, אל תשכחו גם לרכוש נעליים איכותיות לאירוע.

שלב חמישי – מתכננים את היום הגדול

מדובר על שלב שאינו הכרחי רק עבור חתונה קטנה, אלא גם עבור חתונה גדולה. יש לתכנן את סדר היום של החתונה. כלומר, מתי אתם מתכננים לצאת מהבית, היכן יתקיימו הצילומים, מתי תתחיל קבלת הפנים, מתי תתחיל החופה ועוד.

שלב שישי – בוחרים אטרקציות לאירוע

יש אטרקציות שמתאימות לאירוע קטן. לדוגמה, ציור קריקטורות לכל המשתתפים באירוע, צילום מגנטים ועוד.

שלב שביעי – להירגע וגם להנות

אם הגעתם לשלב הזה, הגעתם לשלב האחרון וסיימתם את כל השלבים העיקריים והחשובים. כעת, כל מה שנותר לעשות הוא להנות מהאירוע.

כמה טיפים מאיתנו

-כאשר מדובר על חתונה קטנה, אפשר להודות לכל אורח באופן אישי ועל כן, נמליץ לכם להעניק מתנה אישית קטנה לכל אורח.

-אתם לא חייבים להזמין חברת קייטרינג ויכולים להזמין פוד טראק. הוא מתאים באופן מושלם לאירוע קטן.

-כאשר מדובר על חתונה קטנה, תוכלו לבקש מהאורחים להגיע לאירוע בקוד לבוש מסוים. לדוגמה, שכל האורחים יגיעו לבושים בלבן.

לסיכום…

אם קראתם את כל השלבים שהוזכרו לעיל וגם את הטיפים שלנו, אנחנו בטוחים שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם. מאחלים לכם המון מזל טוב ורק בשמחות!