אירוע חתונה נחשב לבין האירועים המשמעותיים של נשים בחייהן. הן שואפות להגיע לחופה בשיא היופי, אך אם פעם מירב הפוקוס היה על שמלת הכלה, היום הוא התרחב. היום גם עולם של טיפולים אסתטיים תופס מקום נכבד בתקציב האירוע וזמן ההכנה.
שיפורי הטכנולוגיה בתחום האסתטיקה הרפואית גרמו לכך שטיפולים הפכו לפשוטים, קצרים ויעילים יותר, ולכן מאפשרים לכלות לכלול גם שיפור אסתטי כחלק מתכנון המראה המושלם ליום החשוב.

בין שלל ההכנות והתהליכים הכרוכים בתכנון וארגון חתונה, תהליך בחירת שמלת הכלה הוא אחד התהליך המסובכים, יסודיים ומהנים במיוחד. לכן, חשוב לשים דגש וישנן לא מעט דרכים לבחור שמלת כלה. אפשר לקנות שמלה מוכנה, להשכיר או להזמין ממעצבת שמלות כלה.
מאמר זה יסקר עבורכם איך להתארגן לחתונה מבחירת השמלה ועד לטיפולים אסתטיים.

תהליך בחירת השמלה

כאשר מתחילים במשימה בחירת השמלה יש מספר טיפים שיוכלו לכוון אתכם.
הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור שמלה:

  • להתחשב במראה הטבעי – התאימו את השמלה לגוף הכלה. הבליטו את חלקיו היפים, והסתירו את הפחות יפים וכבר התקדמתם צעד אחד קדימה.
  • בחירה גזרה – ביחד עם התייעצות מוכרי החנות או מעצבת שמלות כלה תוכלו להתאים את הגזרה הרצויה והמתאימה ביותר.
  • לבוא עם אנשים שיחזקו את בחירתך – מומלץ לבוא עם “עוזר/ת” שיביעו את דעתם הכנה על השמלה.
  • בחירת סטודיו שהכי יתאים לכלה – חשוב לבחור טוב את סלון הטיפול, שם הכלה תקבל את השירות הטוב ביותר, שם היא תתאפר ותסדר את השיער, תצולם ע”י צלם וזוהי בעצם תחנת הרווקות האחרונה.

בחירת תקציב לחתונה

קביעת סכום כסף כקורת גג כספית לחתונה ישמור על איזון ויכוון אתכם מאוד. אמנם חתונה היא ערב אחד, אבל זהו אירוע משנה חיים ובפעם בחיים אז השקיעו ככל שתוכלו כדי שהחוויה הזו תהיה בלתי נשכחת. הקפידו על השילוש הקדוש באירועים – אוכל טוב, אלכוהול איכותי ומוזיקה טובה. אלו הפרמטרים בישראל להצלחת אירוע. והדבר האחרון בחרו ספקים שיש לכם חיבור וכימיה איתם, ושעליהם אתם סומכים שיפיקו לכם את האירוע.

טיפולים אסתטיים המתאימים לחתונה

השינויים שחלו בתחום הטיפולים האסתטיים משרתים את מרבית הקלות, שעל פי הסטטיסטיקות האחרונות בסוף שנות ה-20. אם בעבר תחום זה לא היה מה להציע לנשים בגילאיים אלו, כיום ישנם טיפולים שמטרתם לשרדג ולרענן את המראה.

ניתוח אף

ניתוחי אף הם מהניתוחים המורכבים, החשובים והנפוצים בכירורגיה הפלסטית. בעיקר כי תפקידו של האף הוא מכריע בקביעת מראה הפנים והנשימה. זה מחייב מנתח מיומן ומקצועי שיוכל להגיע לתוצאה הרצויה.
יש שני שוגים ניתוחי אף שונים:

  • רפואי – כשהספטום (המחיצה בין שני חללי האף) עקום, הוא עלול לגרום לחסימה חלקית או מלאה של כניסת האוויר לנחיר. הפתרון במקרים מסוג זה הוא ניתוח אף לתיקון סטיית המחיצה. ראוי לציין שניתוח שמשלב עיצוב אף ותיקון סטיית המחיצה, מוגדר כניתוח רפואי ולא קוסמטי, ולכן במקרים רבים ביטוחי הבריאות של חברות הביטוח וקופות החולים משתתפים במימון שלו.
  • אסתטי –  במקרים שבהם הצורך הוא קוסמטי, מטרתו העליונה של המנתח היא להתאים את מראה האף לפנים ולגוף, ולהימנע ממראה אף מנותח. חשוב במיוחד לשמור על אופי הפנים ולהגיע לתוצאה טבעית ככל האפשר. מסיבה זו, כל ניתוח הוא שונה ומותאם אישית וספציפית לכל אדם.

את הניתוח באף כדי לבצע הרבה זמן לפני החתונה משום שההחלמה ממנו דורשת זמן לא מועט. ישנם עוד טיפולים אסתטיים שכלות יכולות לבצע לקראת החתונה – עיבוי שפתיים ועיצוב עצמות לחיים.