כיום כבר מקובל בעולם כולו ולא רק בקרב בנות דתיות, שהופעה צנועה היא הרבה יותר מרשימה וגם הרה יותר מכובדת. הרבה אנשים כבר לא מתחברים כל כך לחשוף ולפרוץ. זאת בגלל שההבנה חלחלה בקרב כולם. התובנה שדווקא המכוסה דווקא הצנוע הוא זה שנראה טוב יותר, נראה אצילי יותר והוא גם מחמיא הרבה יותר.

יש היום הרבה בנות ונשים בכל העולם כולו שהולכות על הטרנד הזה. הן חשות הרבה יותר בנוח כאשר ההופעה שלהן היא צנועה. הן מרגישות הרבה יותר טוב עם עצמן כאשר הן לבושות בצורה צנועה. גם הנסיכה באנגליה מתלבשת בצורה אצילית וצנוע.

צניעות היא מהות

בקרב נשים דתיות זה אפילו לא שאלה. הן מבינות שהצניעות היא אבן הבוחן שלהן ואם לא הצניעות אין להן כלום. זאת כי הרכוש הכי יקר והכי חשוב של כל בת ישראל זה הגוף שלה. על הגוף היא חייבת להגן והיא חייבת להצניע.

מעניין לגלות כי בנות ונשים המקפידות על לבוש צנוע הן גם צנועות הרבה יותר גם באופי שלהן. זה אומר שאין בהן את השחצנות שקיימת בקרב בנות ונשים פרוצות. אין בהן את עזות המצח של הנשים בעולם הכללי ובאופן כללי מדובר באוכלוסייה הרבה יותר איכותית והרבה יותר מוקפדת רק בגלל ההקפדה על הצניעות. כי הצניעות מובילה למעשה לשינויים של ממש באופי וביופי כמו גם בכל ההתנהלות בשטחי החיים השונים.

כך בוחרים שמלות ערב לאירוע 

אז יצאתן לקנות שמלת ערב לאירוע. על מה אתן צריכות לשים דגש?

צניעות – אם חשוב לכן שהשמלה תהיה צנועה, אתן חייבות לשים דגש על כך שהשמלה אכן עונה להגדרות. זה אומר שמלה בלי מחשופים, שמלה ארוכה דייה, שמלה בצבעים לא רועשים מידי ובקיצור שמלה אצילית ועדינה.

נוחות – שמלת ערב חייבת להיות שמלה נוחה. את השמלה אמורים ללבוש משך שעות ארוכות באירוע וזה כולל לשבת לאכול עם השמלה, לרקוד איתה ולהישאר איתה לאורך כל האירוע. את חייבת לחוש בה בנוח וליהנות ממנה.

אם השמלה לא נוחה, היא לא באמת תהיה שימושית. את לא תלבשי את זה שוב כל כך מהר אם באירוע שלבשת אותה לראשונה חווית סבל.

מחיר – שמלת ערב היא לא שמלה זולה. נשים מוכנות לשלם על שמלת ערב מחיר יקר יחסית לשמלות רגילות. אך בכל זאת חשוב לדעת שגם בתחום הזה של שמלות ערב יש טווח של מחירים ולא תמיד דווקא היקר הוא זה שאכן יהיה יפה יותר, מרשים יותר או מוצלח יותר.

אז לפני שאת יוצאת לקנות שמלת ערב, בדקי היטב מה חשוב לך בשמלה, כמה את מוכנה לשלם וכמה פעמים תרצי להשתמש בו.אחרי שתהיי מסודרת עם השמלה תתקדמי הלאה וחפשי חנות מוצרי שיער. כך ההופעה שלך תהיה מושלמת.