היום המרגש בחייך מתקרב ובא, חשוב לך להיכנס זוהרת לקראת החופה ביום החתונה, כך תהפכי את עורך קורן, זוהר, מואר, בריא ומהמם – קבלי 5 טיפים מצוינים לקראת היום החשוב בחייך – יום החתונה.

טיפ ראשון – מים מים בששון

מים הוא תרופת הפלא של העור. הוא לא משמין, הוא זמין והוא בריא. בזכות שתיית מים עור הפנים שלך ייראה מצוין כי בזכות המים יש קצב חילוף חומרים מצוין. הידעת? העור מרפא את עצמו מדי יום ביומו בזכות המים המבורכים שאת שותה. כן. כן. זאת לגמרי עובדה. אם לא תשתי מספיק מים העור שלך יהיה יבש וזה יתבטא גם בפנייך בעלי המראה הלא מחמיא. רק זכרי שהפנים הם כרטיס הביקור הראשוני. הקפידי על שתיית מים והיכנסי לחופה רעננה אחרי טיפול קרמי עשיר ומדויק.

טיפים נוספים לעור פנים מדהים

קרם פנים הוא מוצר שאת חייבת לעורך גם כשאת מקפידה על שתיית מים ביום יום שלך. קרם פנים מומלץ הוא כזה שיש בו סודות כמוסים ומופלאים שהופכים את פנייך למראה מדהים. מרחי את קרם הפנים על פנייך יום וליל.  לפני מריחת הקרם נקי מדי יום את תאי העור המתים.  מרחי  את הקרם כשפנייך נקיות מאיפור. בתקופה שלפני החתונה ובכלל בחייך חשוב לנקות בכל יום את תאי העור של פנייך. זכרי כי היום יום גורם לך לצבור לכלוך רב על הפנים. סבונים על פי סוג עורך יהיו פתרון מצוין לפני מריחת הקרם. אך שימי לב לבל תשכחי גם למרוח סרום איכותי. הסרום יימרח לפני קרם פנים, אחרי שניקית את הפנים בסבון פנים.  

טיפ חשוב – חשיבות הקרם ואיכותו

קרם פנים מומלץ יעניק לפנייך נופך מושלם כיאה לסטארית ביום חתונתה. זכרי שאת הכלה, את כל הסיפור בערב החתונה, וכדי להפוך את הצעידה לחופה לרגע בלתי נשכח כשאת בשיא תפארתך ויופייך, השקיעי בתקופה שלפני החתונה (ובכלל) בעור פנייך ובקרם פנים מצוין שיאיר לך את הפנים ברגע הפסיעה לחופה, ברגע כה מדהים. כשאת משתמשת בקרם איכותי את מוסיפה לחות חיונית לעורך. באקלים הישראלי יש חשיבות רבה לכל קרם פנים מומלץ, לכן השקיעי בבחירתו ואל תבחרי כל “חתול בשק”. רק קרם פנים מומלץ יעניק לך איכות ומראה יפה ללא סימני יובש או שמנוניות.

טיפ אחרון – אל תשכחי את העיניים!

אזור העיניים חשוב מאוד למריחת קרם פנים ולטיפוח עורך. יש קרמים שונים לאזור העיניים שתפקידם להעניק את הלחות הרצויה לאזור הרגיש. התאמה טובה תטשטש כהויות ונפיחויות באזור העיניים. ללא ספק, רק קרם פנים מומלץ שמתאים לאזור העיניים יעניק את התחושה הרצויה למראה מושקע ומדהים לקראת יום חתונתך.

מזל טוב כבר איחלנו לך?