תכנון חתונה הוא אף פעם לא קל וזה יכול להיות די מכריע לפעמים. ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים שיעזרו לכם לאורך כל הדרך ויובילו לכך שתהיה לכם חתונה מוצלחת, או סתם כדי לוודא שהיום המיוחד שלכם מושלם. קבלו השראה מהטיפים הבאים, שיעזרו לכם לתכנן את החתונה המושלמת.

חלק מהטיפים כוללים: יצירת תקציב שמאזן את כל הצרכים שלכם, בחרו נושא המשקף את האישיות שלכם, שכרו מתכנן אירועים שיעזור בכל פרט קטנטן וקבלו הדרכה של חברת הפקות אם יש צורך בכך. ואם כך, אז בואו באמת נתחיל בפרמטר הכי חשוב בתכנון חתונות, שזה תכנון התקציב בצורה הכי נכונה לכיס שלכם ולאופי האירוע.

10 טיפים למתחתנים!

  1. רגע לפני שאתם מחפשים הסעות לחתונות ונותני שירותים אחרים, האם הגדרתם תקציב לחתונה? תכננו את התקציב בקפידה. באופן הזה, תוכלו לדעת מראש שכל מה שתכננתם אכן יוצא לפועל.
  2. ערכו ראיון עם מתכנן האירוע שבועות לפני היום הגדול שלכם, כדי שיוכל לתת לכם עצות איך הדברים ייראו כשהכול יסתיים. אפילו תנסו לקבל השראה מתיקי עבודות של מתכנני אירועים, כדי לנסות להבין איך האירוע שלכם ייראה.  
  3. החתונה היא יום של חגיגה, ולכן חשוב שהחתנים והכלות יהיו מרוצים מההחלטות שהם מקבלים. אם כך, הקפידו לתאם ציפיות ביניכם לפני שאתם מתחילים לתכנן את החתונה. זה יעזור לכם לעבור את האירוע בשלום ובלי מריבות ביניכם.
  4. זכרו להקפיד על מספיק זמן לתכנון הכנת התקציב. לא פעם, דברים משתנים במהלך תכנון החתונה, ככה שחשוב להיערך לכך מראש.
  5. זכרו להקפיד על מספיק זמן כדי להכליל אלמנטים לא מסורתיים אם תרצו (כמו תא צילום לחתונה שמצריך הזמנה מראש).
  6. חשוב גם לזוגות לזכור שאין כללים בכל הקשור לחתונות. זוג מסוים יצטרך הסעות לחתונות בלימוזינה, אחרים ירצו להגיע בג’יפ יוקרתי, אחרים לא ירצו בכלל דיג’יי, אלו ירצו צלם סטילס בלבד וכן הלאה.
  7. הדבר הכי חשוב לחתונה מוצלחת הוא לדאוג שכולם ייהנו ושיהיה להם כיף. דרך טובה לעשות זאת היא לתת לאנשים הרבה מקום ולגרום להם להרגיש שהם בבית במקום להרגיש דחוקים פנימה. בחרו אולם אירועים מספיק גדול, אבל לא גדול מדי!
  8. יש להגיע אל המקום לפני תחילת האירוע, לבדוק את תקינות עמדות הצילום. אם הצלם עדיין לא הגיע, צלצלו אליו במיידי ובדקו היכן הוא נמצא וכמה זמן ייקח לו להגיע לאירוע.
  9. יש להגיע לפני תחילת האירוע, ולבדוק את קייטרינג האוכל כדי שהאורחים יוכלו ליהנות באירוע ושיהיה להם טעים.
  10. אם הזמנתם הסעות לחתונות עבור המוזמנים, תוודאו שההסעה מגיעה כמתוכנן. צלצלו אל חברת ההסעה, תבדקו שהרכב יצא בזמן ושהוא אסף את כל המוזמנים שהיה צריך לאסוף.